wtorek, 8 stycznia 2019

donosimy, dziękujemy i prosimy


Co u nas nowego? Otóż w ostatni dzień ubiegłego roku Piotrek zachorował. Wysoka gorączka, czyli standard. Kiedy doszła wysypka - lekarz zdiagnozował bez wątpliwości szkarlatynę. Nowy rok zaczęliśmy więc od 10-dniowej antybiotykoterapii penicyliną.

Bardzo dziękujemy Krzysztofowi, Michałowi, Annie, Karolinie i Grażynie za wsparcie finansowe leczenia Piotrka. To dla nas nieoceniona pomoc!

W ubiegłym roku kilka osób nam sugerowało, by zaczynać "kampanię 1%" w styczniu - bo już teraz właściciele firm składają PIT-y i mogliby przekazywać jeden procent podatku na rehabilitację Piotrka. Zatem zaczynamy prosić i apelować. Poniżej link do mechanizmu pozwalającego bezpłatnie wypełnić deklarację, w której automatycznie wpisane są dane pozwalające na przekazanie 1% na subkonto syna w Fundacji Avalon. 

1%^ dla Piotrka

Na prawym marginesie bloga umieszczam też formularze w formacie aktywnych plików PDF do ściągnięcia, wypełnienia i wydrukowania (lub odwrotnie: wydrukowania i wypełnienia).  Będziemy wdzięczni za skorzystanie :) Jak również za polecanie takiej możliwości krewnym i znajomym. 


Dzięki zebranym środkom z 1% fundacja pokrywa część naszych wydatków związanych z rehabilitacją i wspieraniem funkcjonowania Piotrka. Dzięki temu jesteśmy w stajnie zapewnić synowi najniezbędniejsze wsparcie. Z góry dziękujemy!

Dziękujemy też wszystkim, którzy puścili dalej w świat naszą informację o projekcie Domu Wytchnienia. Zwłaszcza ucieszył nas entuzjastyczny odzew na facebookowei grupie "guzy mózgu u dzieci", gdzie wiele osób opiniowało pomysł jako bardzo trafiony i potrzebny. Dowiedzieliśmy się przy tej okazji, że w Wielkiej Brytanii funkcjonują podobne miejsca - co będzie z pewnością nas dodatkowo inspirować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz